ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.06.2017 | 16:50

В обласному центрі влаштували концерт пам'яті загиблого спецпризначенця. ФОТО, ВІДЕО

В обласному центрі влаштували концерт пам'яті загиблого спецпризначенця. ФОТО, ВІДЕО

Сьогодні, 8 червня, на території військової частини третього полку спецпризначення відбувся концерт пам’яті спецпризначенця Євгена Бурка.  Ініціатором заходу став батько загиблого військового, волонтер Володимир Бурко.

«12 червня річниця загибелі Жені у зоні АТО, тому виникла ідея вшанувати концертом загиблих бійців. Мою ініціативу підтримав  командир частини третього полку. Сьогодні виступатиме сім військових та волонтерів, які брали участь у фестивалях «Пісні народженні в АТО». Звучатимуть пісні, які були написані в окопах та присвячені третьому полку спецпризначення. Хочеться, аби всі українці зрозуміли, що зараз на сході йде війна», - зазначив Володимир Бурко. 

Одну зі своїх пісень Володимир присвятив загиблому сину. «Євгеній хотів стати офіцером. Навіть почав навчатися на заочній формі, любив рибалку та мріяв виховати своїх двох доньок. На жаль, він загинув в зоні АТО», - зазначив Волонтер.

В.о. заступника командира військової частини по роботі з особовим складом Сергій Францішкевич підкреслив, що Євгенія Бурка згадують у військовій частині, як доброзичливого, хорошого хлопця. За словами Францішкевича, у військового не було шансу вижити від такого поранення.

На концерті звучали пісні про загиблих військових та бойову службу.

Нагадаємо, 12 червня 2014 року під час антитерористичної операції в Донецькій області загинув 23-річний Євген Бурко.1144 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.