ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.12.2019 | 10:28

У Кропивницькому визначили переможцiв конкурсу дитячих робiт. ФОТО

У Кропивницькому визначили переможцiв конкурсу дитячих робiт. ФОТО

У Кропивницькому визначили переможцiв конкурсу дитячих робiт «Я малюю Україну», який другий рiк поспiль органiзовує управлiння молодi та спорту мiської ради. Про це йдеться на сайтi установи.

На конкурсному вiдборі представили понад 120 творчих робiт, серед яких визначали переможцiв у трьох вiкових категорiях: учасники до семи рокiв, вiд семи до десяти та вiд одинадцяти до чотирнадцяти рокiв. 

Члени журi, якими стали заслужений художник України Андрiй Надєждiн та директорка художньої школи iменi О. Осмьоркiна Ганна Тимофiєнко, вiдiбрали 70 малюнкiв для заохочення юних майстрiв.

“Визначати переможцiв було дуже складно. Конкурснi роботи наповненi справжнiми дитячими емоцiями й щирим почуттям любовi до своєї країни. Юнi художники не тiльки продемонстрували знання народних образiв-символiв, глибину й силу українського духу, а й показали власне розумiння й бачення сучасностi. Ми мали можливiсть насолодитися яскравими барвами малюнкiв, поетичними образами природи, портретами, символiчними композицiями”, – зазначив Андрiй Надєждiн.
Нагородити переможцiв планують у межах святкових заходiв до Дня святого Миколая.

288 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.