ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
24.05.2019 | 12:40

У Кропивницькому визначили переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра-2019». ФОТО

У Кропивницькому визначили переможців художнього конкурсу «Молодіжна палітра-2019». ФОТО

В обласному цетрі в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відбулося засідання журі щорічного художнього конкурсу «Молодіжна палітра» імені Леоніда Бондаря до Міжнародного дня захисту дітей. Цьогорічна тема – «Моє місто», присвячена 265-річчю заснування Кропивницького. Конкурсні перегони були оголошені за такими видами образотворчого мистецтва: живопис, графіка, скульптура, декоративне мистецтво.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях: для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів та шкіл естетичного виховання, для учнів художніх студій та гуртків образотворчого мистецтва загальноосвітніх навчальних закладів і для студентів вищих навчальних закладів мистецького та гуманітарного профілю.

На розгляд журі представили 218 творів 185 учасників – учнів та студентів таких навчальних закладів міста Кропивницького: художньої школи імені Олександра Осмьоркіна, дитячої школи мистецтв, гуртків та студій образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва гімназій імені Тараса Шевченка, імені Олександра Пушкіна та Завадівської, наукового та природничо-економіко-правового ліцеїв, колегіуму, НВО №17 та «Мрія», обласного центру дитячої та юнацької творчості й міського дитячо-юнацького клубу «Зоряний», а також державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (художньо-графічне відділення мистецького факультету), будівельного коледжу (відділення «архітектура та містобудування») та інституту «Університет сучасних знань» (спеціальність «дизайн»), студенти якого вперше беруть участь в конкурсі, як і вихованці приватних арт-студій «Совушка» та «ART-TAME». Долучився до конкурсу і юний художник з Олександрівського районного центру дитячої творчості.

Імена переможців конкурсу оголосять 3 червня о 15.00 в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна. Переможці отримають дипломи, подяки та заохочувальні призи – предмети та матеріали творчої праці художників.

334 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.