ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.03.2019 | 08:57

У Кропивницькому визначили переможців фестивалю молодої поезії. ФОТО

У Кропивницькому визначили переможців фестивалю молодої поезії. ФОТО

В обласному центрі, у літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого провели перший міський фестиваль «Антологія молодої поезії ІІІ тисячоліття». Про це ідеться на сайті міської ради Кропивницького.

На захід завітали літератори, поети, журналісти.

За умовами фестивалю учасники виступили у двох номінаціях: візитівка з міні-розповіддю про себе та три твори на вибір – вірші чи пісні і конкурс на кращий твір про поезію. Це могла бути пісня, музика чи будь-який інший вид мистецтва. Потім слово мали старші літератори: Володимир Курченко, Анатолій Казаков, члени журі Олександр Антоненко, Анатолій Чечель, Василь Бондар. Вони поділилися досвідом своїх перших поетичних стежок і доріг, дали молодим поради.

Журі фестивалю під головуванням Василя Бондаря, підбивши підсумки, визначило переможців: І місце – Василь Левицький, ІІ місце поділили Марія Сидорак і Віра Володіна, ІІІ місце – за Оксаною Буяновою. Приз глядацьких симпатій одержав наймолодший учасник – Денис Бірзул, одинадцятикласник ЗШ № 31.

Журі вручило учасникам подяки, книги й журнали «Вежа». Окремим призом для переможців стала автограф-сесія від відомих літераторів.

365 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.