ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.04.2021 | 09:00

У Кропивницькому вивчають деталі можливого будівництва готелю на території Лісопаркової

У Кропивницькому вивчають деталі можливого будівництва готелю на території Лісопаркової

У Кропивницькому мають фахово розібратись в питанні будівництва готелю на території Лісопарку. 

Ще у 2010 році рішенням сесії міської ради по тоді ще вулиці Московській передали у власність 2,2 гектара землі 22 містянам для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд. 

Серед розданих територій виявились і ті, що розташовані біля озера Котяче око. Нині власники ділянок біля водойми планують змінити їхнє цільове призначення, щоб мати можливість збудувати там готель. Адже будівництво житлових будинків в рекреаційній зоні заборонено, а от зведення готелів дозволено.

"Ми дізналися, що Держгеокадастр, навіть без погодження з міською радою, змінив цільове призначення земельної ділянки. Раніше вона була призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. А тепер може слугувати для будівництва інших будівель громадської забудови - розміщення та обслуговування готелю", – повідомив начальник управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Роман Лунгол.

Через це т.в.о начальника управління містобудування та архітектури Ірина Мартинова також погодила власникам зміну цільового призначення землі, адже так того вимагає чинне законодавство.

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради фахово та прискіпливо розібратися у цьому важливому для всієї громади питанні.

"Ви готуєте на розгляд сесії проєкт рішення і я наполегливо прошу, дуже ретельно вивчіть це питання, щоб винести на розгляд депутатів міської ради виважене рішення, яке не суперечитиме інтересам громади міста", – зазначив очільник міста.

Перший крок – рішення постійної депутатської комісії Кропивницької міської ради з питань екології, земельних відносин та комунальної власності, яка виступила проти спорудження готелю на території Лісопарку. 

Голова комісії Валентина Яремчук повідомила, її члени одноголосно проголосувала проти погодження зміни цільового призначення земельної ділянки.

518 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.