ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.06.2019 | 15:58

У Кропивницькому викрили ексдиректора ДП «Центргаз», причетного до розтрати 8,6 мільйона гривень

У Кропивницькому викрили ексдиректора ДП «Центргаз», причетного до розтрати 8,6 мільйона гривень

Спецiалiзована антикорупцiйна прокуратура спiльно із управлiнням спецiальних розслiдувань генеральної прокуратури України та нацiональним антикорупцiйним бюро України викрили колишнього чиновника, причетного до розтрати 8,6 мільйона гривень коштiв державного пiдприємства. Про це ідеться на сторінці у соцмережі спецiалiзованої антикорупцiйної прокуратури.

Встановили, що у 2017 роцi директор ДП «Центргаз» ВАТ «Кiровоградгаз», перед своїм звiльненням iз займаної посади, умисно уклав iз одним iз суб’єктiв господарювання договiр купiвлi-продажу газу на умовах, якi забезпечили розтрату коштiв очолюваного ним пiдприємства.

Службовець забезпечив створення штучної кредиторської заборгованостi перед контрагентом, що стало пiдставою для стягнення iз державного пiдприємства 8,6 мільонів гривень передоплати за договором купiвлi-продажу газу, як пенi за невиконання договiрних умов.

У понедiлок, 24 червня, за мiсцем проживання фiгуранта проведено санкцiонованi обшуки, пiд час яких правоохоронцi виявили та вилучили документи, комп’ютерну технiку, флеш-накопичувачi, телефони та iншi матерiали.

Нині колишньому службовцю повiдомили про пiдозру у вчиненi кримiнального правопорушення, передбаченого частиною 5 стаття 191 КК України.

На даний час вирiшують питання про обрання запобiжного заходу та вживаються заходи щодо притягнення до кримiнальної вiдповiдальностi можливих спiвучасникiв злочину.

Слiдство триває.

1154 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.