ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.10.2018 | 17:30

У Кропивницькому відомий фотохудожник розповів про секрети власної майстерності. ФОТО

У Кропивницькому відомий фотохудожник розповів про секрети власної майстерності. ФОТО

У Кропивницькому у художньо-меморiальному музеї Осмьоркiна пройшла творча зустрiч із першим лауреатом мiської премiї фотохудожникiв iменi Василя Ковпака, заслуженим журналiстом України Iгорем Демчуком. Про це йдеться на сайті міської ради.

Учасникам зустрiчi презентували мультимедiйне мистецьке музейне видання «На перехрестi вулиць Єлисаветграда – Кiровограда. Серiя виставок авторських фото Iгоря Демчука».

Фотохудожники, журналiсти, художники, музиканти, музейнi та бiблiотечнi працiвники, студенти кафедри журналiстики, видавничої справи та редагування факультету фiлологiї та журналiстики Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка пiд керiвництвом старшого викладача кафедри кандидата фiлологiчних наук Дмитра Шульги прослухали розповiдь Iгоря Демчука про свою творчу працю у музейному проектi, одним із результатiв якого став фотоальбом «Мiсто о п’яти iменах. На перехрестi стилiв та епох. Архiтектурнi образи мiста Кропивницького у фотооб’єктивi Iгоря Демчука», який нещодавно вийшов друком у видавництвi «IМЕКС-ЛТД» за пiдтримки міськради у рамках програми розвитку культури i туризму.

Із вiтальним словом  до учасникiв зустрiчi звернулися заступник начальника вiддiлу культури i туризму мiської ради Неля Чорна та заслужений архiтектор України Вiталiй Кривенко. Учасники заходу переглянули слайд-шоу проекту та отримали у подарунок диск з автографами авторiв.  А студенти дiзналися багато таємниць фотомистецтва пiд час майстер-класу від Демчука.

263 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.