ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.05.2020 | 11:00

У Кропивницькому відновлюють клумби після "роботи" вандалів. ФОТО

У Кропивницькому відновлюють клумби після "роботи" вандалів. ФОТО

Учора, 21 травня, працiвники КП "Благоустрiй" приступили до поновлення квiтникiв пiсля викрадення на клумбах мiста на розi вулиць Велика Перспективна, Карпи, що у Кропивницькому. Про це йдеться на сайті міськради.

Крiм того, вони висаджують квiти на клумбах у скверi Богдана Хмельницького, пiдживлюють та пiдрихлюють садженцi рослин, поливають ялiвець козацький на вулицi Єльвортi, ремонтують лавки у скверi Фонтанному, косять траву на вулицi Холодноярськiй, проспектi Винниченка, збирають та вивозять опале гiлля в парку Захисникiв правопорядку.

Спецiалiсти КП "Унiверсал 2005" працюють за графiком, прибирають побiчне смiття по центру мiста, проїжджу частину на вулицi Садовiй, Бутусова, Разiна, тротуар по провулку Об'їзному, вичищають смiття в мiкрорайонi Новомиколаївка, прибирають проїжджу частину бульвару, вулицi Волкова, Героїв України, грейдерують дорожнє покриття в мiкрорайонi Кущiвка, пiдсипають дамбу на вулицi Харкiвськiй.

Фахiвцi КП "Мiськсвiтло" планово виконували технiчне обслуговування об’єктiв зовнiшнього освiтлення на вулицi Дворцовiй iз замiною натрiєвих свiтильникiв на свiтлодiоднi енергоощаднi за iнiцiйованою мiським головою програмою енергозабезпечення "Свiтле мiсто".

Робiтники ЖЕО косять траву на прибудинкових територiях, вивозять гiлля, прибирають козирки над входом у пiд’їзд по проспекту Унiверситетський 1/7, ремонтують покрiвлю в будинку на вулицi Добровольського, 20, пелену на даху на вулицi Соборнiй, 5, фарбують газопроводи, дезiнфiкують пiд’їзди. В будинку на вулицi Кременчуцькiй,1 вiдремонтували пiд'їзд.

Читайте також: У Кропивницькому вандали покрали квіти з клумб

183 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.