ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
17.07.2020 | 11:00

У Кропивницькому вiдмовили у пiльговому проїздi матерi загиблого бiйця. ВІДЕО

У Кропивницькому вiдмовили у пiльговому проїздi матерi загиблого бiйця. ВІДЕО

Кондукторка комунального пiдприємства "Електротранс" у Кропивницькому вiдмовила у пiльговому проїздi матерi загиблого бiйця Аллi Кондаковiй. Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Її син, боєць 3-гоо полку спецпризначення Олександр Кондаков, загинув 24 червня 2014 року у збитому вiйськовому гелiкоптерi пiд мiстом Слов’янськ Донецької областi.

Алла Кондакова розповiла, що їхала автобусом № 118 до кладовища, де похований її син. Пред’явила посвiдчення члена сiм’ї загиблого кондукторцi.

"Запитала у мене, що це таке, сказала, що таких посвiдчень не бачила i що ми позвикали їздити безкоштовно", – зазначила Кондакова.

Жiнка додала, що 4 гривнi за проїзд не заплатила, тому що держава дає пiльги на проїзд. На її думку, кондукторка повинна знати, хто має право на пiльговий проїзд.

Начальник служби експлуатацiї пiдприємства "Електротранс" Олександр Шкуруп розповiв, що на пiдприємствi вимагають вiд кондукторiв, щоб вони ретельно вивчали, що написано у посвiдченнi.

"Багато є випадкiв, коли користуються пiдробленими посвiдченнями. Є багато посвiдчень, якi кондуктор, дiйсно, бачить вперше", – повідомив посадовець.

Зi слiв Олександра Шкурупа, кондукторцi зробили зауваження, щоб у подальшому не було порушень i конфлiктiв iз пасажирами. Додав, що персональнi данi кондукторки, без її дозволу, не може розголошувати. Вона вiд коментарiв вiдмовилася. 

Начальник мiського управлiння розвитку транспорту Вiктор Житник розповiв, що право на безоплатний проїзд у громадському транспортi мають 28 категорiй пасажирiв. Серед пiльгових категорiй – учасники бойових дiй, iнвалiди, якi отримали iнвалiднiсть внаслiдок бойових дiй, дiти з iнвалiднiстю. Батьки загиблих у зонi АТО або взагалi учасники бойових дiй мають право безкоштовного проїзду у громадському транспортi.


Читайте також: Кропивницький: у визначений час пенсіонери їздитимуть безкоштовно у громадському транспорті

130 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.