ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.09.2018 | 11:00

У Кропивницькому відкрили "Закоханi лiхтарi". ФОТО

У Кропивницькому відкрили "Закоханi лiхтарi". ФОТО

Проект "Закоханi лiхтарi", що реалiзується у Кропивницькому в рамках програми "Громадський бюджет", став подарунком мiсту до дня його народження. Про це йдеться на сайті міської ради.

Романтичнi лiхтарi, що живляться вiд енергiї сонячних батарей, запалили свої вогнi вчора, 12 вересня, на майданчику перед примiщенням Нацiонального медичного унiверситету.

"У Кропивницькому реалiзується велика кiлькiсть народних iнiцiатив пiд егiдою "Громадського бюджету". Але цей проект особливий, я теж вiддав за нього свiй голос. Вiн романтичний i, водночас, технологiчний, бо використовує енергiю сонця для роботи лiхтарiв. Символiчно, що лiхтарi працюватимуть незалежно вiд технiчних комунiкацiй, як незалежним i вiчним є почуття кохання. А ще цей проект пiдтвердив, що його автором може стати будь-який мешканець мiста, у якого є iдея i вiн готовий її втiлити у життя", – вiдзначив директор департаменту з питань економiчного розвитку, торгiвлi та iнвестицiй мiської ради Андрiй Паливода.

Автор проекту –  студентка-першокурсниця, а на момент подачi проекту – випускниця ЗОШ № 34 Амiна Козин, яка разом iз Андрiєм Паливодою урочисто вiдкрила iнсталяцiю, випустивши в небо символiчнi червонi кульки.

Амiна Козин переконана, що "Закоханi лiхтарi" стануть улюбленою фотозоною для молодi мiста i ще однiєю красивою вiзитiвкою Кропивницького.

648 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.