ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.03.2019 | 09:51

Майстер-клас із виготовлення витинанок провели у Кропивницькому. ФОТО

Майстер-клас із виготовлення витинанок провели у Кропивницькому. ФОТО

Цікаве і в творчому, і в пізнавальному значенні дійство провели у художньо-меморіальному музеї О.О. Осмьоркіна у Кропивницькому вчора,14 березня.

Художниця Ольга Коломієць організувала майстер-клас у техніці витинанки для студентів факультету дизайну Кропивницького інституту «Університет сучасних знань». Творча зустріч проходила у залі, де експонується нещодавно відкрита персональна виставка творів художниці «Українське бароко у витинанках Ольги Коломієць» в рамках нового музейного арт-проекту «Лауреати обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка».

Ольга Коломієць розповіла студентам про історію появи перших витинанок та про особливості техніки їх виготовлення. Художниця також розповіла, що надихнуло її створити творчий проект авторських інтерпретацій творів українського образотворчого та декоративного мистецтва — образ «Козака Мамая», що є своєрідним сакральним символом українського народу. Саме цей образ овіяного легендами козака і було запропоновано учасникам заходу створити під час майстер-класу в техніці витинанки.

Майже півтори години студенти оволодівали азами творчого паперовирізання під безпосереднім керівництвом Ольги Коломієць. Творча зустріч завершилась словами подяки на адресу талановитої художниці, яка із задоволенням ставила свій автограф на витинанках учасників заходу.

524 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.