ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому відбулася творча зустріч з поетом-мандрівником Олександром Ляшком. ФОТО

У Кропивницькому відбулася творча зустріч  з поетом-мандрівником Олександром Ляшком. ФОТО

Учора, 4 березня, у міському літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, відбулася творча зустріч з відомим поетом та мандрівником Олександром Ляшком.

"Він – колишній одесит. Утім, уже понад десять років є жителем Червоної Поляни, що в Добровеличківському районі. За професією – лікар, котрий більшу частину життя віддав морям і океанам. Мандрівник з більш ніж чверть віковим стажем. За цей час побував на всіх континентах, відвідав сотні країн. Брав участь у міжнародному космічному проекті «Морський старт» (Лос-Анджелес). Заслужений журналіст України, поет, прозаїк", – розповіла директорка музею Лариса Хосяінова.

Літераторам обласного центру та районів Кіровоградщини гість представив три поетичні збірки. Поділився спогадами про багатьох відомих діячів культури, зокрема, шевченківського лауреата, колишнього олександрійця Бориса Нечерду, з яким дружив. 

Добрі слова на адресу Олександра Ляшка пролунали з вуст поетів і прозаїків краю Наталії Бідненко, Олени Надутенко, Василя Бондаря. Піснями гостя вітали дует «Лебедина вірність» у складі подружжя Притул та відомий бард Андрій Шульга.

Модератором заходу виступила поетеса Антоніна Корінь, котра встигла навіть написати дві веселі пародії на вірші Олександра Ляшка.


Фото автора

457 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.