ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
11.04.2018 | 17:05

У Кропивницькому відбудеться фестиваль до Всесвiтнього дня землi

У Кропивницькому відбудеться фестиваль до Всесвiтнього дня землi

З 18 по 20 квiтня на базi Кiровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчостi вiдбудеться XХIII Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчостi, присвячений Всесвiтньому Дню Землi. Тема цьогорiчного фестивалю – «Митець та громадянин. Шляхи поєднання».

До обласного ЦДЮТ завiтає бiльше двохсот учасникiв з рiзних куточкiв України, якi демонструватимуть свої таланти та громадянську позицiю у трьох номiнацiях: «Громадська думка», «Театральне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Творчi здiбностi конкурсантiв оцiнюватиме авторитетне журi. Серед спецiально запрошених на фестиваль експертiв й вiдома українська кiноактриса, громадська дiячка, Заслужена артистка України Нiна Iльїна та кандидат фiлософських наук, професор, проректор з питань довузiвської пiдготовки Київського мiжнародного унiверситету Свiтлана Рудакiвська.

Пiд час проведення фестивалю в залах обласної фiлармонiї, Кiровоградського академiчного обласного українського музично-драматичного театру iм. М. Л. Кропивницького та на базi Кiровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчостi вiдбуватимуться творчi майстернi, тренiнги, тематичнi концерти, майстер-класи, виставки образотворчого мистецтва та конкурснi програми.

Скорочена програма заходу:

18 квiтня

14.00 – 16.00 – Творча майстерня (Кiровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчостi)

17.00 – Вiдкриття ХХIII Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчостi, присвяченого Всесвiтньому Дню Землi «Митець та громадянин. Шляхи поєднання» (Кiровоградський академiчний український музично-драматичний театр iм. М. Л. Кропивницького)

19 квiтня

09 – 17.00 – Конкурснi програми в номiнацiях: «Громадська думка», «Театральне мистецтво», «Образотворче мистецтво».

19.00 – 21.00 – Фестивальний калейдоскоп (дискоклуб «Провокатор»)

20 квiтня

12.00 – Закриття ХХIII Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчостi, присвяченого Всесвiтньому Дню Землi «Благословенна та держава, що має вiдданих синiв» (Кiровоградська обласна фiлармонiя). 

792 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.