ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.12.2019 | 12:00

У Кропивницькому вiд теплопостачання тимчасово вiдключили 312 будинкiв

У Кропивницькому вiд теплопостачання тимчасово вiдключили 312 будинкiв

Сьогоднi, 14 грудня, 0 9.30 ранку, у Кропивницькому в плановому режимi зупинили роботу пiвденно-захiдної котельнi. Про це йдеться на сайтi мiськради.

Застарiлi тепловi мережi мiста продовжують перевiряти на мiцнiсть ремонтнi бригади комунального пiдприємства «Теплоенергетик».

Як повiдомив директор пiдприємства Олександр Чельник, у процесi експлуатацiї виявили потенцiйно небезпечну дiлянку магiстрального трубопроводу дiаметром 600 мiлiметрiв на вiдрiзку мiж ТК-13 i ТК-14 по проспекту Унiверситетському.

“Виконуючи попереднi ремонтнi роботи нашi спецiалiсти звернули увагу на незадовiльний технiчний стан сусiдньої дiлянки цього магiстрального теплопроводу. З метою недопущення неконтрольованого можливого аварiйного руйнування труб у цьому мiсцi сьогоднi розпочали ремонтнi роботи на зазначенiй дiлянцi трубопроводу. Ми хочемо максимально використати достатньо сприятливi погоднi умови i той факт, що заклади освiти сьогоднi не працюють”, – зазначив пан Олександр.
Очiкуваний час ведення робiт – 8 годин.

У зв’язку iз проведенням замiни трубопроводу, тимчасово вiдключили вiд теплопостачання 312 житлових будинкiв, вiсiм дошкiльних навчальних закладiв, п’ять шкiл та шiсть закладiв охорони здоров’я.

471 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.