ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
15.04.2019 | 16:12

У Кропивницькому триває підготовка до другого туру виборів Президента України

У Кропивницькому триває підготовка до другого туру виборів Президента України

У неділю, 21 квітня, Україна обиратиме главу держави, тому в обласному центрі повним ходом триває підготовка до проведення голосування.

Ще перед першим туром виборів за кожною виборчою дільницею закріпили відповідальних працівників від міської ради. Посадовці здійснювали контроль за матеріально-технічною готовністю виборчих дільниць.

Сьогодні, 15 квітня, секретар міської ради, голова робочої групи з підготовки до виборів Президента Андрій Табалов провів нараду з відповідальними працівниками міської ради, які продовжують слідкувати за перебігом підготовки приміщень дільниць до роботи дільничних виборчих комісій.

Відповідальні за виборчі дільниці посадовці повинні до 17 квітня перевірити і надати інформацію щодо наявності у приміщеннях телефонного зв’язку, підключення електричних мереж, інтернету, забезпечення комп’ютером та принтером, сейфом, телефонними апаратами, аварійним освітленням, аптечкою, вогнегасниками, державним прапором України, стендами для розміщення офіційних матеріалів комісії, столами і стільцями у достатній кількості. Обов’язковою є також наявність пандусу або кнопки виклику для осіб з інвалідністю.

“Кожен із вас повинен тримати на контролі матеріально-технічне забезпечення виборчої дільниці, за яку відповідає. Ваше завдання: сьогодні-завтра відвідати дільницю, перевірити, чи всім необхідним забезпечені члени виборчих комісій, та повідомити про готовність апарат ради. Про всі проблемні питання – повідомляти особисто мені для невідкладного їх вирішення”, – наголосив Андрій Табалов.

297 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.