ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
10.02.2019 | 09:25

У Кропивницькому триває дводенний семінар із кросфіту. ФОТО

У Кропивницькому триває дводенний семінар із кросфіту. ФОТО

Спорт – це важливо та корисно для здоров’я. Головною мотивацією для занять спортом є бажання людини поліпшити своє фізичне здоров’я, отримати почуття морального задоволення. Аби мати добру фізичну форму, спортом потрібно займатися постійно. І у вихідний день – приділяти йому увагу.

Учора, 9 лютого, ті, хто живе спортом, тренуваннями, стали учасниками теоретико-практичного семінару "Функціональний тренінг (Crossfit)" у спортивному залі "Fightbaza", що в обласному центрі. Крім кропивницьких шанувальників спорту до занять долучилися і їхні колеги з інших областей.

Навчання проводили два знані тренери України Валерій Кисель і Олександр Ярощук.

"Загальний курс нараховує 16 годин роботи, плюс тестування після проходження курсу. Лекційних занять буде 4 години, решта – практичні. Час приділимо тому, як правильно рухатися, будувати прогресію вивчення складних рухів, та лайфакам для тренерів. У кінці семінару буде екзамен, після якого учасники отримають сертифікати. За допомогою тестів ми зрозуміємо, як уважно нас слухали учасники та на якому рівні знаходиться тренерський склад залу. Такі семінари ми проводимо не вперше. Раніше їх провели в Одесі та Харкові", – прокоментував Валерій Кисель.

І додав, що добре, що в Кропивницькому є "Fightbaza" – просторний і комфортний спортивний зал, у якому створили всі необхідні умови, аби кожен зміг поліпшити своє фізичне здоров’я. 

"Функціональний тренінг у спортивному залі "Fightbaza" – це те, що повинна вміти і знати кожна людина, не зважаючи на вік та фізичні можливості. Кросфіт та інші вправи безпечні. Цей тренінг важливий для того, щоб спортзал "Fightbaza" залучав більше людей, які не займаються спортом, але мають проблеми з болями у поясниці та суглобах", – зауважив Андрій Табалов, присутній на заняттях.

Він наголосив, що сам спортом захоплюється ще зі школи, а кросфітом – усього другий рік.  Йому дуже подобається проводити час у спортзалі. Він вважає, що кросфіт – це найкраща дисципліна, вона найбільш різнопланова та корисна.

387 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.