ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.05.2019 | 13:17

У Кропивницькому тимчасово припинили обiг харчових продуктiв в одному із супермаркетів міста

У Кропивницькому тимчасово припинили обiг харчових продуктiв в одному із супермаркетів міста

Понад 100 тисяч гривень сплатили суб'єкти господарювання у першому кварталі нинішнього року за порушення законодавства у сфері безпечності харчових продуктів. Про це йдеться на сайті головного управління Держпродспоживслужби у Кіровоградській області.

Спецiалiсти Держпродспоживслужби областi провели 198 заходiв державного нагляду (контролю) у сферi безпечностi та окремих показникiв якостi харчових продуктiв, з них – 119 планових та 79 позапланових.

Вiдповiдно до результатiв перевiрок за порушення Закону України «Про основнi принципи та вимоги до безпечностi та якостi харчових продуктiв» трьох суб’єктiв господарювання притягнули до адмiнiстративної вiдповiдальностi у виглядi штрафiв на загальну суму 103 998 гривень. Також операторам ринку надали 112 приписiв про усунення виявлених порушень законодавства у сферi безпечностi та окремих показникiв якостi харчових продуктiв.

За порушення гiгiєнiчних вимог до виробництва та обiгу харчових продуктiв, що створюють загрозу для життя або здоров’я людини, Держпродспоживслужба прийняла одне рiшення про тимчасове припинення обiгу харчових продуктiв (ТОВ «Копiлка»).

За вказаний перiод фахiвцi лабораторiй провели 183 722 лабораторних дослiдження, за результатами яких недопустили до реалiзацiї 1519 літрів молока, 1200 яєць, 367 кілограмів овочiв та фруктiв.

999 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.