ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому свою творчість представив знаний український письменник та сценарист. ФОТО

У Кропивницькому свою творчість представив знаний український письменник та сценарист. ФОТО

Всеукраїнський книжковий фестиваль-ярмарок «Книговир-2020», що проходив у рамках Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти-50», дав можливість любителям пригодницької літератури Кропивницького черговий раз у цьому році зустрітися й поспілкуватися з популярним письменником і сценаристом Андрієм Кокотюхою.

Бажаючі придбати його найновіші твори та отримати автограф протягом дня 26 вересня мали нагоду побачити белетриста в Ковалівському парку в авторському книжковому наметі, де продавала книги його дружина Ірина. А більш змістовно поговорити й почути розлогі думки пана Андрія – на відкритому майданчику книгарні «Є», що на Дворцовій в Кропивницькому, - того ж суботнього вересневого вечора.

Тут під відкритим небом автор понад шестидесяти художніх, документальних та науково-популярних книжок, котрі останніми роками входять до лідируючої групи по продажу в Україні, - як, наприклад історичний роман «Червоний», - розповів про власне бачення образу героя в українській літературі.

Модерувала захід поетеса й літературознавиця Надія Гармазій.

Цікаво, що серед присутніх помічені не лише кропивницькі книголюби, але й відомі гості всеукраїнського мистецького свята. Серед уважних слухачів був зокрема відомий харківський актор Микола Мох.

Варто додати, що крім Андрія Кокотюхи, 24-26 вересня книгарня «Є» організувала також публічні зустрічі з поетесою Лесею Мудрак, драматургом Олександром Ірванцем та журналістом Дмитром Крапивенком.

Фото автора 

та Сергія Якуніна

421 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.