ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.09.2017 | 15:19

У Кропивницькому створять «Спортивну мапу мiста»

У Кропивницькому створять «Спортивну мапу мiста»

Про це на прес-конференцiї розповiв сьогоднi, 27 вересня, iнiцiатор проекту, директор комплексної ДЮСШ №3 Євген Савранський. Iдея створити таку мапу виникла в Євгена давно. «Ще в 2010 роцi iснував сайт «Спортцентр», на якому вже була мапа, але вона мала примiтивну форму – це була база даних всiх спортивних шкiл з контактами адмiнiстрацiй цих шкiл. Ми ж йдемо в ногу з часом. Я захотiв створити ресурс, який би був простим, максимально доступним i охоплював побiльше населення, яке користується iнтернетом», - зазначив Євген.

За задумом, iнформацiю про спортивнi заклади Кропивницького нанесуть на гугл-мапу. На ній розроблять геолокацію з позначенням місць, де можна займатися спортом, фізичною культурою, активним відпочинком. Перейти на гугл-мапу можна буде, використовуючи спеціально створені банери на сайтах. Це повинно суттєво спростити пошук адреси об’єкта. Допомагати у роботi над картою Євгену Савранському будуть представники обласного вiддiлення Нацiонального олiмпiйського комiтету України.

 «Ця мапа – це майбутнє. Навiть дитина зможе на неї зайти. В iнформацiйному суспiльствi мало хто звертає увагу на зовнiшню рекламу. Це дуже хороший проект. Ми разом з Євгеном його почали – сподiваюсь, разом i закiнчимо», - зауважив Олександр Кузьмiн, голова обласного вiддiлення Нацiонального олiмпiйського комiтету України. Також iнiцiатори створення мапи наголосили на тому, що кропивничани не мають чiткого уявлення нi про заклади спорту, нi про його види у Кропивницькому.

Станом на 2016 рiк у нашому мiстi було 8 спортивних шкiл пiдпорядкування обласних вiддiлiв спорту та освiти, а також понад 36 приватних закладiв. Сьогоднi доступними для кропивничан є майже 40 видiв спорту. Протягом жовтня проходитиме збiр iнформацiї, необхiдної для банера, у листопадi вона впорядковуватиметься. Орiєнтовно презентацiя банера вiдбудеться вкiнцi листопада. Про точну дату РК повiдомить згодом.

Упорядники спортивної карти Кропивницького звертаються до всiх власникiв приватних спортивних закладiв з проханням надати контакти та iнформацiю про заклад у соцiальних мережах Євгену Савранському.

503 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.