ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
27.07.2017 | 12:01

У Кропивницькому створено 74 ОСББ

У Кропивницькому створено 74 ОСББ

У Кропивницькому створено 74 ОСББ. Про це під час Дня депутата повідомив начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко.  На депутатському дні були присутні депутати, представники ОСББ та громадськості. 

"Станом на 1 липня 2017 року у Кропивницькому зареєстровано 1406 житлових будинків та створено 74 ОСББ. З них 5 створено у 2017 році. Ми неодноразово проводили зустрічі з керівниками ОСББ щодо їх участі у програмах співфінансування, поточних та капітальних ремонтів. Проблемним є питання фінансування. Наприклад на капітальні ремонти прибудинкових територій станом на сьогодні передбачено 13 мільйонів, проте згідно з кошторисом розрахунками необхідно 25 мільйонів. Тобто якщо деякі ОСББ внесені в програму капітального ремонту, але на їхній території ремонту ще немає, то роботи розпочнуть як тільки надійде фінансування", - зазначив Віктор Кухаренко.

Окрім того, депутати міськради озвучили питання мешканців міста, що живуть у приватних секторах, оскільки вони також є платниками податків, як і мешканці багатоквартирних будинків, і мають право створювати ОСББ.

"Мешканці приватних будинків усе життя роблять і капітальні ремонти, і облаштовують прибудинкові території за власний кошт. Але вони, як і жителів квартир, також хочуть якісні дороги, їхнє освітлення у вечірній час та безперебійний рух громадського транспорту. Я думаю, ми організуємо окремий депутатський день, щоб вирішити питання з співфінансування на приватних секторах", - зазначив Андрій Табалов.

2097 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.