ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.11.2017 | 09:55

У Кропивницькому стартував конкурс «Посадовець року»

У Кропивницькому стартував конкурс «Посадовець року»

Вчора, 2 листопада, у мiськiй радi Кропивницького стартував конкурс “Посадовець року”. Про це iдеться на сайтi мiськради.

Депутати мiсцевих рад, керiвники та спецiалiсти виконавчих органiв змагатимуться за звання найкращих посадовцiв.

Iз початком творчого змагання всiх його учасникiв привiтали спiвголови оргкомiтету  проведення конкурсу секретар мiської ради Андрiй Табалов та керуючий справами виконавчого комiтету мiської ради Альвiна Бондаренко.

«Вiтаємо усiх, хто вирiшив взяти участь у таких непростих, але цiкавих змаганнях, - вiдзначив у своєму словi Андрiй Табалов. – Перш за все, за виявлену смiливiсть, адже зрозумiло, що долучитися до публiчних змагань – означає на певний час покинути зону комфорту, поринути у творчий неспокiй. Але ми всi маємо одну мету – служити громадi мiста i робити це маємо якомога краще i професiйнiше. Тож де, як не таких конкурсах матимемо змогу переймати кращий досвiд, вчитися у лiдерiв».

На першому етапi конкурсу депутати i посадовцi презентували свої професiйну та громадську дiяльнiсть. I першими заявили про себе депутати i керiвники виконавчих органiв мiсцевих рад Кропивницького.

У номiнацiї «Депутат року» за перемогу змагаються представники депутатського корпусу  мiської  ради Володимир Зайченко, Олег Краснокутський та депутат Подiльської районної ради Андрiй Сiльвейстров.

 За звання кращого «Керiвника року» вестимуть боротьбу:

Лiлiя Жмурко – заступник начальника вiддiлу бухгалтерського облiку мiської ради;

Сергiй Колодяжний – начальник вiддiлу фiзичної культури та спорту мiської ради;

Катерина Максименко – начальник вiддiлу державних соцiальних iнспекторiв управлiння соцiального захисту населення Подiльської районної у мiстi Кропивницькому ради;

Андрiй Максюта – начальник спецiалiзованої iнспекцiї мiської ради;

Валерiй Пiлькiн – начальник вiддiлу ведення облiку житла мiської ради;

Свiтлана Сметана – начальник вiддiлу бухгалтерського облiку та звiтностi – головний бухгалтер управлiння соцiального захисту населення виконавчого комiтету Фортечної районної у мiстi Кропивницькому ради;

Наталiя Федорова – начальник вiддiлу з питань обслуговування громадян, якi постраждали внаслiдок Чорнобильської катастрофи управлiння соцiального захисту населення виконавчого комiтету Фортечної районної у мiстi Кропивницькому ради.

У номiнацiї “Спецiалiст року” змагаються 22 учасники.

Учасники конкурсу за двадцять хвилин ознайомили членiв оргкомiтету зi своїми здобутками i баченням розвитку мiсцевого самоврядування у Кропивницькому. Показово, що всi конкурсанти намагалися не стiльки донести iнформацiю про свою дiяльнiсть, скiльки окреслити коло першочергових завдань у сферах своєї компетенцiї i визначити шляхи їх вирiшення.

           

634 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.