ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.11.2020 | 12:21

У Кропивницькому стартує мiський бiзнестурнiр

У Кропивницькому стартує мiський бiзнестурнiр

У Кропивницькому по 13 листопада триватиме реєстрацiя учасникiв VI мiського бiзнестурнiру «Стратегiя фiрми. Корпоратив-2020». Про це йдеться на сайті міської ради Кропивницького.

Як повiдомили в управлiннi освiти мiськради, цьогорiч учасники турнiру будуть змагатися у трьох лiгах: «Учнiвськiй лiзi», «Лiзi профтехiв» для учнiв коледжiв та професiйно-технiчних закладiв i «Лiзi наставникiв» для вчителiв або викладачiв, методистiв, працiвникiв закладiв середньої i професiйно-технiчної освiти.

«Вже вiд 16 листопада по 4 грудня 2020 року проведуть вiдбiрковi змагання для визначення фiналiстiв. Вiд трьох учасникiв із групи за результатами автоматичного рейтингу бiзнессимулятора ViAL+», – відзначила вiдзначила начальниця управлiння освiти Лариса Костенко.

Фiнал турнiру «Стратегiя фiрми. Корпоратив-2020» триватиме з 14 по 17 грудня в бiзнессимуляцiї ViAL+ на платформi конференнцiї Zoom. А онлайн нагородження переможцiв бiзнестурнiру буде 18 грудня 2020 року з трансляцiєю у соцiальнiй мережi Facebook: 

Більше інформації – за посиланням.

Читайте також: Моє рiдне село: мешканці Соколівської ОТГ представлять світлини свого краю 

322 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.