ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
19.09.2019 | 16:12

У Кропивницькому швидкі діятимуть оперативніше

У Кропивницькому швидкі діятимуть оперативніше

В областi продовжують створювати єдиний центр надання екстреної медичної допомоги. Вже 20 бригад швидкої мiста Кропивницького та двi бригади Кропивницького району працюють без прив’язки до конкретної лiкарнi. Планують, що до кiнця вересня також запрацює  бригада з Компанiївського району. Про це повiдомив перший заступник голови облдержадмiнiстрацiї Сергiй Коваленко.

За словами посадовця, такий принцип дозволив розширити радiус обслуговування швидких в обласному центрi.

Сергiй Коваленко також повiдомив, що триває реконструкцiя частини будiвлi ТМО «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кiровоградськiй областi». Це роблять для улаштування єдиної оперативно-диспетчерської служби. На вiдповiднi роботи передбачили кошти з обласного бюджету та субвенцiю з держбюджету у сумi 13,8 мiльйона гривень.

Також розпочали тендернi процедури на закупiвлю спецiального обладнання, за допомогою якого охоплять зв’язком усю територiю областi. Це дасть можливiсть перепiдключити усi швидкi , що працюють при районних лiкарнях, до єдиної системи. Завдяки цьому буде змога значно скорочувати час доїзду лiкаря до пацiєнта, що прискорить надання допомоги, покращить її якiсть і дозволить зберегти життя.

207 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.