ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.06.2019 | 15:21

У Кропивницькому СБУ викрила угруповання на вимаганнi грошей та майна у бiзнесменiв

У Кропивницькому СБУ викрила угруповання на вимаганнi грошей та майна у бiзнесменiв

Спiвробiтники обласного управлiння Служби безпеки України у межах протидiї органiзованiй злочинностi та захисту пiдприємництва блокувала у Кропивницькому дiяльнiсть угруповання, яке спецiалiзувалося на вимаганнi грошей та приватного майна у представникiв комерцiйних структур. Про це повідомили у прес-групі управлiння СБУ в областi.

Оперативники спецслужби задокументували, що троє учасникiв групи, пiдконтрольної ранiше судимому мiсцевому кримiнальному авторитету, займалися «вибиванням» неiснуючих боргiв із пiдприємцiв. У разi несплати грошей зловмисники застосовували психологiчний тиск та погрожували насильством.

Встановили, що фiгуранти провадження, зокрема, вимагали вiд мiсцевого бiзнесмена шiсть із половиною тисяч доларiв США за вигаданi «борговi зобов’язання». Протягом декiлькох тижнiв, погрожуючи фiзичною розправою, рекетири наносили чоловiковi тiлеснi ушкодження. За оперативною iнформацiєю, яку нині перевiряють, зловмисники наголошували потерпiлому на безперспективностi звернення до полiцiї. 

Правоохоронцi затримали учасникiв органiзованого угруповання на однiй з вулиць обласного центру пiд час одержання шiстнадцяти тисяч гривень «данини» та ключiв вiд автомобiля, який належав пiдприємцю.

Нині вирiшують питання щодо повiдомлення фiгурантам провадження про пiдозру в скоєннi злочину та обрання мiри запобiжного заходу у виглядi тримання пiд вартою. 

У межах вiдкритого кримiнального провадження за частина 2 стаття 189 Кримiнального кодексу України тривають слiдчо-оперативнi дiї для встановлення iнших тяжких злочинiв, скоєних учасниками угруповання. Також перевіряють iнформацiю про причетнiсть до протиправної дiяльностi посадовцiв полiцiї.

418 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.