ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
03.03.2021 | 11:03

У Кропивницькому розшукують директорiв закладiв професiйної освiти

У Кропивницькому розшукують директорiв закладiв професiйної освiти

В управлiнні освiти Кропивницької мiської ради оголосили конкурс на замiщення посад:

- директора Центральноукраїнського вищого професiйного училища iмені Миколи Федоровського (вулиця Юрiя Коваленка, 6/5);

- директора державного закладу професiйної (професiйно-технiчної) освiти «Кропивницький професiйний лiцей сфери послуг i торгiвлi» (вулиця Володимира Панченка, 26).

Квалiфiкацiйнi вимоги до претендентiв: вiльне володiння державною мовою, вища освiта другого рiвня за ступенем магiстра (спецiалiста), моральнi якостi i фiзичний стан яких дає змогу виконувати обов’язки керiвника закладу, та стаж роботи та роботи на керiвних посадах системи професiйної (професiйно-технiчної) освiти або у галузi економiки, для якої здiйснюється пiдготовка робiтничих кадрiв у цьому закладi освiти не менше трьох рокiв.

Особи, якi вiдповiдають основним квалiфiкацiйним вимогам, подають такi документи: заяву про участь у конкурсi з наданням згоди на обробку персональних даних вiдповiдно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобiографiю; копiю паспорта громадянина України або ID-картки; копiю документа про вищу освiту (з додатком, що є його невiд’ємною частиною) не нижче освiтнього ступеня магiстра (спецiалiста); копiю трудової книжки; довiдку про вiдсутнiсть судимостi.

Термін подачi документiв: до 26 березня 2021 року. Документи подають за адресою: Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 41, кабінет № 138.

Читайте також: В області реалiзують 15 проєктiв у галузях освiти, охорони здоров'я та спорту 

215 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.