ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2020 | 10:08

Андрій Табалов: Переконаний, що виконав свою місію як секретар та депутат міської ради Кропивницького

Андрій Табалов: Переконаний, що виконав свою місію як секретар та депутат міської ради Кропивницького

Як раніше повідомляв РК, у суботу, 12 вересня, команда "Нашого краю" представила свого потенційного кандидата на посаду міського голови Кропивницького. Ним став начальник спеціалізованої інспекції міськради Андрій Максюта.

За словами лідера кропивницької команди "Нашого краю", секретаря міської ради Андрія Табалова, рішення делегувати Максюту є серйозним та виваженим.

"Хочу подякувати кожному, хто був зі мною ці п'ять років. Дякую тим, хто працював зі мною разом у міській раді. Тож хочу зараз поділитися думками щодо того, якою була ця каденція особисто для мене. Скажу впевнено – я сумлінно відпрацював цей термін. Спочатку був депутатом, а потім став і секретарем міськради. І хочу зазначити, що це був складний шлях. 
Спочатку ми – фракція "Нашого краю" – були в опозиції до чинного міського голови та до правлячої більшості, які складалися з фракцій "БПП", "Радикальної партії", "Самопомочі", яких нині вже немає, "Батьківщини". Проте ми продовжували сумлінно працювати заради людей, відстоювали їхні інтереси, зокрема, конструктивно критикували тодішню владу. Потім одного секретаря міськради замінили на іншого. Більшість депутатів пересварилися. Ну і тоді міський голова запропонував мені очолити депкорпус. 
Відтоді розпочався розвиток міста, коли ми стали провладною коаліцією. 
Нині нам не соромно дивитися в очі співгромадянам за ці п'ять років. У результаті маємо реконструйовану арку, інсультний та гемодіалізний центри, капітально відремонтували велику кількість доріг, маємо новий комунальний транспорт, успішно реалізовуємо ініціативу "Громадський бюджет".
Переконаний, що виконав свою місію як секретар та депутат міської ради Кропивницького. Я щоденно складно працював задля розбудови рідного міста. А тепер працюватиму в економіці. 
Патріотизм – це не тільки ходити у вишиванці і виконувати гімн, це ще й працювати над створенням нових робочих місць на підприємствах, поповнення бюджетів усіх рівнів, чесна сплата податків, що й робить група компанії "Формула смаку", з якої я вийшов і куди знову повернуся. Це дев'ять тисяч людей колективу, понад 200 мільйонів гривень сплачених щорічних податків, виробничі потужності в семи областях України, експорт у 30 країн світу та на три континенти. 
Дорогу треба вступити молодим. Впевнений, що Андрій Максюта гідно представлятиме партію "Наш край". Зроблю усе, аби в нього був достатній досвід, обов'язково йому допоможу та проконсультую у разі необхідності", – зазначив лідер кропивницької команди "Нашого краю".

Табалов додав, що на його думку, чинна каденція депутатів була найефективнішою за останні 30 років. Проте зупинятися у розвитку міста команда "Нашого краю" не збирається. Серед планів таке:

– вирішення проблеми міського водоканалу;
– реконструкція набережної річки Інгул та площі Героїв Майдану;
– комплексне озеленення міста;
– вирішення проблеми теплопостачання;
– планомірна реалізація програми "Затишний двір";
– вирішення питання фінансування притулків для безпритульних тварин;
– упорядкування розміщених по місту МАФів та білбордів;
– розробка та запровадження дієвої програми боротьби з амброзією.

Андрій Табалов заявив, що команда "Нашого краю" йде на місцеві вибори у повному обсязі з професіоналами, людьми, для яких слова "справедливість, чесність, порядність" – життєве кредо. 

Читайте також: Андрій Табалов: Треба багато чого зробити, і разом нам вдасться успішно розбудувати наш край

187 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.