ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
26.04.2021 | 10:29

У Кропивницькому розглянули питання забезпечення водою двох мікрорайонів

У Кропивницькому розглянули питання забезпечення водою двох мікрорайонів

Збори Громадської ради при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради підняли кілька тем. Зокрема, на засіданні розглянули питання забезпечення водою мікрорайону Завадівка та селища Сонячного. 

У зв'язку із можливим припиненням роботи ДП «СхідГЗК» жителі цього мікрорайону у Кропивницькому та селища Сонячне мають загрозу лишитися без водопостачання.

"Це питання глобальне і досить складне. На жаль, його вирішення не належить до компетенції міської ради. В межах своїх повноважень ми надамо доручення  департаменту з питань економічного розвитку спільно з Інгульською шахтою підготували колективне депутатське звернення до органів державної влади, винесемо його розгляд на постійні депутатські комісії та засідання сесії міської ради. Мешканці не мають бути заручниками ситуації", – наголосив секретар міської ради Олег Колюка.

Нагадаємо, нещодавно питання відключення частини споживачів міста від водопостачання обговорювалось в обласній раді. Тоді ініціювали передачу водогону, який обслуговує ДП «Схід ГЗК», до ОКВП «Дніпро-Кіровоград», тобто до комунальної власності області. Такий крок дасть можливість забезпечити водою жителів села Сонячного та мікрорайону Завадівки міста Кропивницького в разі відключення від енергопостачання Інгульської шахти.

Читайте також:  У центрі Кропивницького збирають підписи проти знищення скверу 

578 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.