ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
25.01.2020 | 09:25

У Кропивницькому розглянули питання пiдвищення тарифу на водопостачання. ФОТО

У Кропивницькому розглянули питання пiдвищення тарифу на водопостачання. ФОТО

Учора, 24 січня, в обласному центрі провели громадські слухання, розглядали питання підвищення тарифу на водопостачання ОКВП "Дніпро-Кіровоград". На обговоренні були присуні понад 50 учасників. Розмова тривала годину.

"У травні 2019 року ми провели розрахунки, обрахували планові показники. Цю інформацію передали до Національної комісії з регулювання житлово-комунальних послуг, вона їх перевірила та активізувала на кінець 2019 року. Ухвалили проєкт постанови Національної комісії про тарифи на 2020 рік. За проєктом передбачають тариф на централізоване водопостачання – 20,88 з ПДВ та 16 гривень – за водовідведення (у цілому – 37,14 грн). У ціну заклали усі витрати підприємства: на підйом води, очистку, траспортування на обслуговування інженерних мереж. Мешканці відчують поліпшення після 2020-ого, адже у нинішньому році планують провести заміну обладнання водопровідних насосних станцій, реконструкцію очисних споруд та реконструкцію практичного будівництва водопровідних споруд, які працюватимуть за новітньою сучасною технологією та даватимуть якісну питну воду", – розповів директор водоканалу Роман Ілик.

Тариф води підвищиться на близько 21 відсотка.

За словами учасника громадських слухань Миколи Гречухи, директор водоканалу обманює мешканців обласного центру. Він відвідує обговорювання уже три роки, чує безліч обіцянок керівництва, зокрема, самого Ілика, але нічого не змінюється.

"Нам досі ніхто не пояснив, на що ви витратили кошти кредиту Світового банку, який взяли ще в 2014 році році, обіцяючи тоді зменшення тарифу й поліпшення якості ваших послуг", – зазначив пан Гречуха.

У відповідь на це юрист підприємства порадив активістам звертатися до Антимонопольного комітету і шукати там відповіді на поставлені під час обговорення тарифів запитання.

Читайте також: Кропивницький: відсьогодні діють нові тарифи на водопостачання  

617 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.