ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
31.07.2020 | 16:07

У Кропивницькому рятувальники здобули «срiбло» у змаганнях з легкоатлетичного кросу. ФОТО

У Кропивницькому рятувальники здобули «срiбло» у змаганнях з легкоатлетичного кросу. ФОТО

Сьогодні, 31 липня, у Кропивницькому провели комплекснi спортивнi змагання з легкоатлетичного кросу серед колективiв фiзичної культури Кiровоградської обласної органiзацiї ФСТ «Динамо» України в рамках «Динамiади-2020». Про це поінформували у пресслужбі У ДСНС в областi.

Усього у змаганнях брали участь п'ять команд колективiв силових структур областi, якi змагались у легкоатлетичному кросi: жiнки долали дистанцiю в 1000 метрів, а чоловiки здiйснили забiг на 1000 та 3000 метрів.

Честь управлiння ДСНС в областi захищали п'ять спортсменiв: Марiя Зеленяк, Владислав СтаднiкОлександр Олiйник, Максим Берьозкiн та Дмитро Ковальов.

Марiю Зеленяк – спортсменка-рятувальниця виборола перше мiсце в iндивiдуальному залiку в забiгу на 1000 метрів, а  Владислав Стаднiк зайняв третє мiсце на цiй же дистанцiї серед чоловiкiв.

Зусилля кожного спортсмена дозволили командi рятувальників вибороти «срiбло», поступившись спортсменам-нацгвардiйцям. Третiми стали спортсмени Головного управлiння Нацiональної полiцiї в областi.

Читайте також: 15-річна кропивничанка здобула розряд на всеукраїнських змаганнях із кінного спорту 

127 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.