ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

Здоровий спосіб життя – це круто, вважає тренер, який проводить безкоштовні заняття у Кропивницькому. ФОТО

Здоровий спосіб життя – це круто, вважає тренер, який проводить безкоштовні заняття у Кропивницькому. ФОТО

У Кропивницькому біля спортивної школи нещодавно розпочали проводити безкоштовні тренування для усіх охочих.

Тренування вирішив проводити кропивничанин Дмитро Самолюк. У коментарі РК чоловік розповів, що дружить зі спортом понад 20 років. Займався з канадськими та новозеландськими тренерами, приймав участь у crossfit змаганнях.

"Вирішив проводити такі тренування, аби заохотити молодь до спорту. Я дотримуюся здорового спососу життя, тому на власному прикладі хочу показати, що це – круто. Такі тренування є і в інших містах України та за кордоном. Ось і вирішив проводити таке в нас. Усі тренування базуються на моєму досвіді", – наголосив тренер.

Дмитро каже, що не у кожного є кошти, аби платити за тренування, тому він і вирішив поділитися власним досвідом з іншими безкоштовно.

"Тренування спрямовані на розвиток усього тіла, в режимі кардіо, crossfit, workout", – зауважив Самолюк.

Поки невідомо, доки триватимуть тренування. За словами Дмитра, усе залежить від його заробітку. Чоловік проводить й індивідуальні заняття. Каже, якщо усе буде добре, то такі тренування будуть на постійній основі.

Кропивничанка Тетяна Мірошніченко дізналася про заняття на свіжому повітрі з соцмереж.

"Заразя мешкаю у Києві. Побачила рекламу про ці тренування. І ось коли приїхали додому на "канікули", з нетерпінням їх чекала. Мені усе сподобалося з першого заняття. Дмитро проводить тренування на найвищому рівні. Не важливо, скільки людей прийшло на заняття, він вдосталь приділяє уваги кожному. За всі 10 років, що я займаюся спортом, це вперше, коли якісно безкоштовно тренувалася", – наголосила дівчина.

Заняття проходять у понеділок, середу та п'ятницю о 18 годині.

559 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.