ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому провели зустріч із Ганною Дудіч – однією з п’ятидесяти найвідоміших учителів світу. ФОТО

У Кропивницькому провели зустріч із Ганною Дудіч – однією з п’ятидесяти найвідоміших учителів світу. ФОТО

У книгарні «Є», що в Кропивницькому, вчора, 16 жовтня, провели зустріч із вчителькою Ганною Дудіч, однією з уславлених героїнь книги «Сила дівчат. Маленькі історії великих вчинків».

Поетеса й телеведуча Олена Горобець, модераторка зустрічі, познайомила присутніх з нашою землячкою пані Ганною, котра «увійшла до списку п’ятидесяти найвідоміших учителів світу». Пояснила, що книжка «Сила дівчат…», одною з героїнь якої вона стала, не простий собі збірничок, а містить п’ятдесят оповідей про видатних українок різних епох, зокрема, Катерину Білокур, Лесю Українку, Ліну Костенко, Ольгу Харлан, Анну Ярославну та інших. Автори Катерина Бабкіна та Марк Лівін, писали книгу для юних читачів, «щоби захоплюватися не завжди простими життями та не завжди справедливо оціненими досягненнями українських жінок та дівчат усіх часів, їхнім професіоналізмом, вірністю своєму покликанню, їхньою працею на користь усього людства».

Ганна Дудіч розповіла про те, яким чином особисто досягла успіхів у житті та праці, зокрема, про постійну підтримку родини та позитивні приклади відомих і менш знаних людей.

Крім того, в заході взяла участь ще одна кропивничанка Оксана Білоброва – членкиня української делегації представниць правоохоронних органів на цьогорічній Міжнародній конференції жінок-поліцейських у місті Калгарі, Канада. Вона говорила про жіноче лідерство та активну позицію жінки в поліції.

До речі, книжка «Сила дівчат…», що з’явилася у видавництві «Vivat», завдяки ілюстраціям Анни Сарвіри та Юлія Тверітіна, минулого року увійшла до короткого списку конкурсу «Найкращий книжковий дизайн».

Принагідно додамо, що нова кропивницька книгарня «Є» наочно показує себе не тільки, як суто торгівельний центр, але й культурний осередок, куди тягнуться читачі для невимушеної розмови з цікавими людьми, котрі самі пишуть і про яких пишуть книги.

 Фото автора

416 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.