ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
12.10.2018 | 14:15

На Великiй Балцi, що у Кропивницькому, провели свято Покрови. ФОТО

На Великiй Балцi, що у Кропивницькому, провели свято Покрови. ФОТО

Вчора, 11 жовтня, на Великiй Балцi провели свято Покрови, яке приурочили до Дня захисника України.

Захiд пройшов за пiдтримки депутата цього округу Андрiя Табалова, допомагав в органiзацiї свята депутат Подiльської районної ради Артем Постолатiй.

«На цьому мiкрорайонi проживає майже 40 учасникiв АТО. Наймолодшим – ледь за 20 рокiв. Старшим – за 50. На жаль, повернулися зі сходу далеко не всi. Сергiю Пономаренку, учаснику боїв на Свiтлодарськiй дузi, було всього 32 роки. У нього залишилася дружина i маленька донька.  У мiстi дiє програма допомоги учасникам АТО та їхнiм родинам. Ми допомагаємо зiбрати дiтей до школи, видiляємо допомогу на лiкування. У нашому вiйськовому госпiталi лiкують хлопцiв, надають психологiчний супровiд. Я посприяв, аби при закладi у штатi були психологи. Дуже багато робили i роблять волонтери, звичайнi люди, якi передають на фронт продукти, речi, все, що необхiдно. 
Ми також допомагаємо нашим кiборгам, батальйону «Святослав», 57 бригадi, зведеним батальйонам МВС. Наша допомога доходила до 37 батальйону, 72 та 93 бригади, де служили нашi земляки. Ми будемо робити це доти, поки в Україну повернеться мир», – наголосив Андрiй Табалов.

Пiд час заходу назвали всiх жителiв Балки, хто безпосередньо приймав участь у бойових дiях, поiменно. Один iз них – Сергiй Шаравара, який і нинi знаходиться в АТО. Хвилиною мовчання присутнi вшанували загиблих героїв.

Андрій Табалов подякував подякував за допомогу в організації свята головам квартальних комітетів Ларисі Залещик та Любові Чущенко.

На святi виступали солiстка народного художнього колективу студiї естрадної дитячої пiснi «Вiкторiя» Ольга Полудень та ансамбль «Калинонька» терцентру соцiального обслуговування Подiльського району.

Опiсля на мешканцiв мiкрорайону чекала польова каша та гарячi напої.

462 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.