ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
08.07.2020 | 15:51

У Кропивницькому провели правовий флешмоб до дня родини. ФОТО

У Кропивницькому провели правовий флешмоб до дня родини. ФОТО

Напередоднi вiдзначення дня родини в Українi, представники Регiонального центру з надання БВПД у Кiровоградськiй областi пiд час правового флешмобу навчали кропивничан вирiшувати свої проблеми у правовий спосiб.

Задля пiдвищення правової обiзнаностi громадян, пiд час правового флешмобу фахiвцi системи правової допомоги надавали правовi консультацiї, роз’яснення, а також iнформацiйнi буклети.

«Щаслива людина, котра має сiм’ю. Сiм’я належить до найважливiших суспiльних та державних цiнностей. Сьогоднi ми спостерiгаємо тенденцiю, що молодi люди починають спiльне проживання без офiцiйної реєстрацiї шлюбу. Щоб запобiгти у подальшому правовим проблемам у родинах, пiд час флешмобу ми роз’яснюємо молодим людям правовi наслiдки проживання у цивiльному шлюбi», – пiдкреслила заступниця директора Регiонального центру з надання БВПД у Кiровоградськiй областi Олена Шишкарьова.

Пiд час заходу фахiвцi системи БПД нагадали кропивничанам, де можна отримати безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, також пояснили як користуватись платформою правових консультацiй «WikiLegalAid», за допомогою якої, кожен бажаючий може знайти iнформацiю з правових питань, судової практики, зразки правових документiв.

Читайте також: Директорка одного із центрів правової допомоги Кіровоградщини розповіла про найскладніші справи 

202 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.