ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
22.11.2019 | 16:06

У Кропивницькому провели національно-патріотичну літературно-мистецьку акцію. ФОТО

У Кропивницькому провели національно-патріотичну літературно-мистецьку акцію. ФОТО

Учора, 21 листопада, у приміщенні обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулася національно-патріотична літературно-мистецька акція «Казка – Миру», присвячена Дню Гідності та Свободи. Ініціатором проведення заходу став  завідувач відділу військово-патріотичного виховання КЗ СЮТ, голова міського координаційного сектору національно-патріотичного виховання дітей і молоді, громадський діяч, поет, прозаїк Павло Чорний.

Це спільний волонтерський проект, який об’єднав небайдужих громадян, творчих людей, активістів. На захід завітали ілюстраторка книги «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» Ольга Коломієць, журналіст Роман Любарський, голова Вільної профспілки освіти і науки України Володимир Фундовний .

У книзі «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» Павло Чорний в алегоричній віршованій формі за допомогою зрозумілих образів – родини лелек і стихії-негоди з її слугами, зумів пояснити юному читачеві, що таке АТО, що сталося в Україні і яка роль у житті країни дітей.

У рамках заходу учасники дізналися про історію створення казки-п’єси, прослухали її у виконанні автора  та долучилися до обговорення.

Павло Георгійович надав 400 примірників книги «Як лелечий рід Калину рятував у злу годину» для поширення серед бібліотек області.  

240 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.