ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому пройшла творча зустріч із відомими українськими письменниками. ФОТО

У Кропивницькому пройшла творча зустріч із відомими українськими письменниками. ФОТО

28 листопада у літературно-меморіальному музеї Івана Карпенка-Карого, що в Кропивницькому, провели творчу зустріч із відомими українськими письменниками лауреатами багатьох літературних премій та переможцями літературних конкурсів Володимиром Лисом та Надією Гуменюк.   

Гостей із Волині  представляли співробітниця музею, поетеса Антоніна Корінь та керівник обласного осередку Національної спілки письменників України Василь Бондар.

Присутнім школярам ліцею «Сокіл», студентам, музейникам, письменникам, журналістам та поціновувачам художнього слова автор романів «Острів Сильвестра», «Століття Якова» Володимир Лис та його дружина - авторка романів «Вересові меди», «Корона на одну ніч» Надія Гуменюк розповіли про секрети письменницької праці й провели автограф-сесію.

Відповіли на запитання своїх читачів. Зокрема, відповідаючи на одне з них, Володимир Лис, відомий в Україні ще й як народний синоптик, запевнив, що протягом останні дев’яти років не повертався до свого колишнього хобі.

Директор літературно-меморіального музею Лариса Хосяінова подякувала Володимиру Лису й Надії Гуменюк за зустріч і подарувала гостям добірку друкованих видань, присвячених життю та творчості Івана Карпенка-Карого.

Фото автора

293 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.