ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
04.07.2018 | 16:20

У Кропивницькому пройде вистава молодіжного проекту "Світло у темряві". ФОТО

У Кропивницькому пройде вистава молодіжного проекту "Світло у темряві". ФОТО

Сьогодні, 4 липня, пройшла прес-конференція учасників польсько-німецько-українського молодіжного проекту "Світло у темряві". 

До участі у конференції долучилися педагог Міжнародного дому зустрічей молоді в Освенцимі, координатор проекту Наталія Ткаченко, педагог танцювального театру у Вольфсбурзі, координатор артистичної частини проекту Ана Клаудія Ронцані, театральний педагог, учитель загальноосвітньої школи зі спортивними відділами № 8 в Освенцимі Анна Ходацька та педагог-організатор Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) Наталія Французан.

Метою даного проекту є культурний обмін між молоддю з України, Польщі та Німеччини, спільне поглиблення знань про перебіг Другої світової війни на територіях країн-учасників проекту, а також про їх загальну історію та культуру.

"Ми працюємо з молодю. Ми говоримо з ними про різні моменти: Другу світову війну, дискримінацію, порушення прав людини. Також учасники проекту побачили концтабори. Після всього цього вони готують виставу, яка побудована на їхніх враженнях", – прокоментувала Наталія Ткаченко.

У виставі приймають участь 24 особи – по 8 з кожної країни.

"Глядач не завжди може зрозуміти слова, а вистава – це гарна можливість показати емоції, доторкнутися до болючих тем через театр і танець", – зауважила Ана Клаудія Ронцані.
"Навколо Освенцима були концтабори. І для місцевих жителів – це вже ніби їхня особиста проблема. Коли зустрічаються три народи, дуже цікаво почути, що взагалі вони знають про цю ситуацію. У кожного власна точка зору", – наголосила Анна Ходацька.

Також Наталія Ткаченко додала, що проект розпочався минулого року. Вистави вони вже представили в Освенцимі. А у Вольфсбурзі містянам настільки це сподобалося, що учасники проекту виступали 4 рази.

Нині учасники завітали і до України. Вони вже відвідали музей історії України в Другій світовій війні у Києві. 

Наступної суботи, 7 липня, о 17 годині в актовій залі Кіровоградського облкомплексу (гімназія-інтернат – школа мистецтв) пройде чергова вистава.

490 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.