ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
09.07.2020 | 14:27

У Кропивницькому продовжують ремонтувати дороги. ФОТО

У Кропивницькому продовжують ремонтувати дороги. ФОТО

Учора, 8 липня, мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович разом зi своїм заступником Олександром Вергуном проiнспектували хiд виконання ремонтних робiт дорожнього покриття по вулицi Бєляєва. Про це йдеться на сайті міськради.

Нині вже завершили ремонт дiлянки дороги по вулицi Бєляєва вiд вулицi Академiка Корольова до вулицi Iвана Олiнського. За iнформацiєю Олександра Вергуна, далi ремонтнi роботи продовжать по вулицi Бєляєва до Роднiкової, пiсля чого перейдуть на вулицю Кiльцеву. Там ремонт дорожнього покриття планують проводити на вiдрiзку дороги вiд вулицi Роднiкової до вулицi Паршутiна.

Оглянув мiський голова i дорогу по вулицi Сергiя Сєнчева, яка потребує капiтального ремонту, оскiльки саме нею батьки водять дiтей у дитячий садочок №35.

"У наших планах є капiтальний ремонт цiєї дороги. Зараз iде процес проєктування, будемо розглядати це питання в бюджетi на наступний рiк. Орiєнтовна вартiсть будiвельних робiт становить 6-7 мiльйонiв гривень. Виконати зараз цi об’єми без коригування бюджету немає можливостi. Найперше, що необхiдно зробити: дорогу прогрейдерувати, де треба –засипати сколом. Також потрiбно на прилеглiй до садочка територiї викосити бур’яни", – зазначив  Райкович.

Олександр Вергун додав, що дiлянка дороги вiд вулицi Кiльцевої до вулицi Ломоносова є в профiльнiй програмi головного управлiння ЖКГ. Пiсля розробки проєктно-кошторисної документацiї та експертизи можна буде оголошувати тендернi закупiвлi, але за умови наявностi коштiв у мiському бюджетi.

444 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.