ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.02.2020 | 12:58

У Кропивницькому вшанували учасників бойових дій, які воювали на території інших держав. ФОТО

У Кропивницькому вшанували учасників бойових дій, які воювали на території інших держав. ФОТО

Сьогодні, 13 лютого, у міській раді Кропивницького провели урочисті з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

"У нашому місті, мабуть, немає сім'ї, якої б не торкнулася війна.Мій дід воював у Другій світовій. Батько розповідав, що хотів потрапити до Афганістану. Туди відбирали найкращих", – зауважив секретар міської ради Андрій Табалов і побажав усім присутнім у залі миру та міцного здоров’я.

Загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання.

"Щиро вдячний за інтернаціональну місію, яку довелося виконувати воїнам, за життєві та державницькі позиції. Сьогодні також молоді хлопці продовжують захищати нашу країну на сході. Велика подяка усім захисникам України.  Пам'ять про українських солдатів, які не повернулися з війни, буде завжди у наших серцях", –  наголосив міський голова Андрій Райкович.

Очільники міста та депкорпусу вручили нагороди і подяки.

Почесною грамотою міської ради та виконавчого комітету Кропивницького нагородили члена відокремленого підрозділу громадської спілки "Рада учасників бойових дій, інвалідів війни, членів сімей загиблих та волонтерів "Патріот" у Кропивницькому Леоніда Голубєва.

Грамотами міської ради та виконавчого комітету Кропивницького відзначили заступника голови громадської організації "Спілка  учасників бойових дій і ветеранів військової служби" Віталія Недбальського та члена Кропивницької міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергія Ковальова.

Подяку міської ради та виконавчого комітету Кропивницького оголосили членкині Кропивницької міської організації Української спілки ветеранів Афганістану Антоніні Гуцалюк.

Цінним подарунком міської ради Кропивницького та виконавчого комітету заохотили члена Кіровоградської районної громадської організації "Бойове братство" Володимира Соколова.

Жінки чоловіків, які загинули на війні, отримати сертифікати для грошової допомоги.

229 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.