ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.01.2021 | 12:57

У Кропивницькому припинили дiяльнiсть порностудiй. ФОТО

У Кропивницькому припинили дiяльнiсть порностудiй. ФОТО

На територiї обласного центру припинили дiяльнiсть порностудiї, де через iнтернет виготовляли та збували вiдеоматерiали порнографiчного характеру. Про це повiдомили в пресслужбi прокуратури.

Iнтернет-порностудiї облаштували в помешканнях приватних квартир та орендованому офiсному примiщеннi. Моделi працювали за комп’ютерами, якi були оснащенi вебкамерою для онлайн-вiдеозйомки i професiйним освiтленням.

Порноконтент надавали в режимi реального часу, а плата за послуги здiйснювалася похвилинно. «Покупцями» переважно були чоловiки, для яких створювали порнопродукт пiд їх забаганки. За цим фактом розпочали кримiнальне провадження за ч. 3 ст. 301 (виготовлення, збут i розповсюдження порнографiчних предметiв) Кримiнального кодексу України.

На даний час виявили причетних до протиправної дiяльностi громадян та їх ролi – адмiнiстратор i моделi. Вирiшується питання повiдомлення про пiдозру особам, причетним до скоєння вказаного кримiнального правопорушення.

За мiсцем мешкання фiгурантiв справи, у квартирах, офiсному примiщеннi, де функцiонували порностудiї, провели низку санкцiонованих обшукiв. Пiд час них вилучили комп’ютерну технiку, фото та вiдеотехнiку, пристосування для задоволення сексуальних та еротичних потреб, чорновi записи, банкiвськi картки та флеш-накопичувачi.

Триває слiдство.

Читайте такожУ Кропивницькому завдяки небайдужим громадянам лiтнiй жiнцi, яка заблукала серед мiста, допомогли патрульнi

674 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.