ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому прихильники творчості письменника Андрія Любки обговорили його новий твір. ФОТО

У Кропивницькому прихильники творчості письменника Андрія Любки обговорили його новий твір. ФОТО

Учора, 22 січня, в книгарні «Є», що в Кропивницькому, в форматі читацького клубу «КОЛОКНИГ» пройшло обговорення нового твору відомого в Україні та за її межами романіста, поета, перекладача та есеїста Андрія Любки «У пошуках варварів. Подорож до країв, де починаються й закінчуються Балкани».

Понад годинну змістовну й зацікавлену розмову вела кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Ольга Крижанівська.

В обговоренні взяли участь давні й зовсім нові прихильники творчості Андрія Любки. Зокрема автор цих слів зауважив, що прочитав книгу й відкрив для себе нового письменника-мандрівника завдяки незабутньому Володимиру Панченку, коли той, незадовго до смерті, презентуючи у Кропивницькому друге видання свого «Сонячного годинника», звернув увагу слухачів - як на варту читацької уваги - саме на цю книгу Андрія Любки.

До речі, подорожні нотатки сучасними країнами Балканського півострова мають бути особливо цікавими саме жителям Кіровоградщини. Адже у ХУІІІ столітті заселення земель колишніх Вольностей Війська Запорозького відбувалося не в останню чергу й за рахунок вихідців саме з тих земель. Про це й досі свідчать непоодинокі топоніми краю та прізвища земляків.

Модератор зустрічі Андрій Домаранський повідомив присутнім, що завдяки можливостям сучасних технологій, Андрій Любка мав нагоду чути й бачити засідання клубу «КОЛОКНИГ».

Фото автора

193 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.