ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
13.11.2019 | 16:50

У Кропивницькому презентували виставку «Вазон» – вiд неба й до землi». ФОТО

У Кропивницькому презентували виставку «Вазон» – вiд неба й до землi». ФОТО

Учора, 12 листопада, в обласному краєзнавчому музеї, що у Кiровоградському, презентували виставку «Вазон» – вiд неба й до землi» та провели творчу зустрiч з доценткою кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Центральноукраїнського державного педагогiчного унiверситету iменi Володимира Винниченка Ларисою Гарбузенко. Про це йдеться на сайті музею.

 «Мотиви «Вазону» є чистим витвором фантазiї з певними абстрактними оздобами, вигаданими птахами, квiтами. «Вазон» є надприродним святим та має магiчну силу приносити щастя, вiдвертати нечисть, всяку зловорожу силу. Це – своєрiдний образ вигаданого дерева, що стоїть десь у Бога в раю, якого нiхто не бачив, але яке повинно бути надзвичайно гарним i чудодiйним», – зауважила Лариса Гарбузенко.

В експозицiї виставки взяли участь студенти, випускники та викладачi кафедри образотворчого мистецтва та дизайну унiверситету  Серед них члени нацiональної спiлки майстрiв народного мистецтва України, лауреати стипендiї Президента України для молодих майстрiв народного мистецтва.

Лариса Володимирiвна провела майстер-клас створення малюнку технiкою штампування природними матерiалами. До заходу долучилися всi охочi, а музейнi спiвробiтники вперше створили свою власну колективну картину «Дерево життя».

Виставка буде діяти протягом мiсяця.

463 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.