ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
18.12.2018 | 16:26

У Кропивницькому презентували виставку картин, бiсероплетiння, макраме. ФОТО

У Кропивницькому презентували виставку картин, бiсероплетiння, макраме. ФОТО

Сьогодні, 18 грудня, в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського презентували виставку майстринь Кiровоградської обласної громадської органiзацiї "Єлисаветградський узвiз" – "У розмаїттi творчостi".

"Наша діяльність розпочалася у 90-ті роки минулого століття. Ми збиралися у Будинку вчителя по вулиці, яка раніше мала назву Леніна. У 2007 році створили органiзацiю "Єлисаветградський узвiз". Найбільше виставок ми проводимо  у травні та вересні. Приймаємо участь в усіх заходах, які проходять у місті", – зауважила очільниця огранізації "Єлисаветградський узвiз" Ірина Поляруш.

Майстринi представили власні роботи, виконанi у найрiзноманiтнiших технiках декоративно-ужиткового мистецтва, – картини, вишитi хрестиком, гладдю та бiсером; картини із природних матерiалiв; декупаж; бiсероплетiння; об’ємна аплiкацiя; макраме; ляльки-мотанки; розписанi керамiчнi тарелi.

"Я вишиваю бісером, нитками та займаюся мікровишивкою. Вишивати почала із дитинства. Надихала мене моя бабуся, вона була рукодільницею. Більше часу у мене з'явилося, коли пішла на пенсію. На жаль, мікровишивка – давно забута, і своїми роботами я хочу привернути до неї увагу, щоб люди не забували про цей вид мистецтва. На створення виробу витрачаю півтора дня. Зі своїми роботами завжди беру участь у ярмарках, які проходять у місті", – зазначила майстриня Валентина Дробишевська.

Експозицiя налiчує понад 90 робіт.

Виставка дiятиме до 8 сiчня 2019 року.

278 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.