ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
20.01.2021 | 15:13

У Кропивницькому презентували програму "Затишне мiсто"

У Кропивницькому презентували програму "Затишне мiсто"

Учора, 19 сiчня,у Кропивницькій міській раді темою "Стратегiчного дiалогу" стала перспектива реалiзацiї у 2021 роцi програми "Затишне мiсто". Його учасниками стали заступник мiського голови Олександр  Вергун i начальниця головного управлiння ЖКГ мiської ради Тетяна Савченко, якi представляли очiльнику мiста ключовi акценти програми.

За iнформацiєю очiльницi головного управлiння, на капiтальнi ремонти пiд’їздiв багатоповерхiвок цього року з мiського бюджету використають один мiльйон гривень. Крiм того, у 2021-ому на два мiльйона гривень зросте розмір спiвфiнансування капiтальних ремонтiв будинкiв ОСББ. Торiк на фiнансову пiдтримку об’єднань власникiв житла видiлили чотири мiльйони, у поточному планують використати шiсть мiльйонiв гривень.

Значний розмір коштів – п’ять мiльйонiв гривень, закладених у мiському бюджетi на ремонти покрiвель житлових будинкiв, ще п’ять – на капiтальний ремонт внутрiшньодворових дорiг.

"Великою проблемою для мiста стає завершення термiну експлуатацiї  вiдразу у 181 лiфта мiських багатоповерхiвок. Тому нас у цьому роцi чекає велика i системна робота з їх капiтального ремонту", – наголосила Савченко.

Продовжать активну реалiзацiю у Кропивницькому програми "Свiтле мiсто". На її втiлення запланували три мiльйони гривень. Ще 600 тисяч гривень використанi у поточному на облаштування зупинок громадського транспорту.

У свою чергу, Андрiй Райкович, ознайомившись iз презентацiєю програми, звернув увагу посадовцiв на важливiсть органiзацiї високотехнологiчної транспортної розв’язки на Салганних пiсках, де буде розмiщена сучасна багатопрофiльна мiська лiкарня, тому чекає вiд головного управлiння ЖКГ вiдповiдних пропозицiй.

Читайте також: Кропивницькому ЖЕО № 1 боржники винні понад шість мільйонів гривень 

374 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.