ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ

У Кропивницькому представили унікальні роботи одного з топових фотографів України. ФОТО

У Кропивницькому представили унікальні роботи одного з топових фотографів України. ФОТО

Учора, 21 січня, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського пройшла велелюдна презентація двох проєктів фотографа Олександра Майорова «Різні» та «Інше місто».

Митця, котрий брав участь у численних фотоконкурсах та колективних виставках, має низку нагород за межами Кіровоградщини, з різних причин досі мало знають на малій батьківщині – у Кропивницькому. За підсумками міжнародного конкурсу 35AWARDS-2018, у якому брали участь більш ніж сто тисяч фотографів, Олександр Майоров увійшов у ТОП-100 фотографів України та ТОП-50 - у номінації “Репортаж та стріт-фото”.

З виступу Світлани Буланової присутні дізналися, що, як волонтер, Олександр Майоров є фотографом та оператором етнопроєкту “Баба Єлька”. А, крім цього, він намагається підтримувати місцеві соціальні, спортивні та мистецькі проєкти.

Проєкт «Різні» торік був представлений у Києві. Натомість «Інше місто» - експонується вперше.

В ході презентації виставки фотохудожника Олександра Майорова модераторка заходу й мистецтвознавця Світлана Ушакова почергово надавала слово самому Олександру Майорову, голові обласного осередку Національної спілки фотохудожників України Олегу Шрамку, фотомитцю Володимиру Мощинському, видавчині Тамарі Самиляк та іншим.Фото автора

202 0
НОВИНИ

Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на Ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в Україні та Світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Електронна пошта №1- простий та зручний e-mail ім'я@ukr.net.


Найсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.