ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.12.2019 | 13:31

У Кропивницькому представили основний етап проєкту "Орнаментальне ткацтво Кiровоградщини". ФОТО

У Кропивницькому представили основний етап проєкту "Орнаментальне ткацтво Кiровоградщини". ФОТО

Сьогодні, 5 грудня, у Кiровоградському обласному центрi народної творчостi, що у Кропивницькому, презентували основний етап проєкту "Орнаментальне ткацтво Кiровоградщини".

Його створили за iнiцiативи майстрині народного мистецтва з килимарства, учасниці Нацiональної спiлки майстрiв народного мистецтв України Валентини Добровольської.

"Двадцять п'ять років я їжджу у різні експедиції по області і Україні. Сьогодні тут розмістили усі роботи, які знайшла під час подорожей.  Хочу, аби історію килимарства не забули в Україні. Мета проєкту – нагадати молоді про історію культури, яку творили наші бубусі. На створення одного килима вистрачую рік або пів року, це залежить від складності орнаменту", – розповіла майстриня.

На попереднiх етапах проєкту пані Валентина зi своїми вихованцями – учнями гуртка "Етно Арт" центру естетичного виховання "Натхнення" – у виставковiй залi обласного центру народної творчостi вiдтворила схему старовинного виробу та здiйснила монтаж ниток основи для майбутнього килиму.

464 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.