ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
14.09.2020 | 09:00

Потенційний кандидат на посаду міського голови Андрій Максюта: Працювати у Кропивницькому – тільки нам

Потенційний кандидат на посаду міського голови Андрій Максюта: Працювати у Кропивницькому – тільки нам

У суботу, 12 вересня, команда "Нашого краю" представила свого претиндента в кандидати на посаду міського голови Кропивницького. Ним став чинний начальник спеціалізованої інспекції міськради Андрій Максюта.

"Усі в місті мене знають, як чиновника, який постійно на зв'язку з громадою. Прийшовши на свою почаду чотири роки тому, я публічно озвучив свій номер мобільного телефону. Хочу звернути увагу, що з усіх звернень, які до мене надходять від містян, тільки половина стосується моєї діяльності. Часто до мене телефонують як в останню інстанцію, і, звичайно, я і моя команда намагаємося допомогти кожному. Значну частину питань вирішувати важче, тому що відсутні належні повноваження.
На посаду міського голови йду не заради того, аби отримати крісло в міськраді та привілеї, а щоб отримати інструмент, за допомогою якого можна допомогти кожному кропивничанину", – наголосив Максюта.

Потенційний кандидат назвав основні п'ять тез своєї виборчої програми: чистий рідний край, безпечний рідний край, комфортний рідний край, доглянутий рідний край, справедливий рідний край.

"Наведу кілька прикладів кожного з пунктів. Перший – чистий рідний край. Необхідно розробити та прийняти схему санітарного очищення міста, придбати сучасну комунальну техніку, ліквідувати всі стихійні сміттєзвалища та встановити там камери відеоспостереження, вичистити річку Інгул. 
Другий пункт – безпечний рідний край – створити муніципальну поліцію, підзвітну громаді міста. 
Третій – комфортний рідний край. Облаштувати торгівельні місця для людей, які вирощують свою городину. А от за стихійниками – пильно слідкувати та штрафувати. Крім цього, сід облаштувати зони відпочинку у парках. Здійснити реконструкцію історичної частини Фортечних валів. Це має бути родзинкою міста, куди будуть приїжджати туристи. 
Четвертий – доглянутий рідний край. Ми маємо поставити на баланс усе необліковане у місті. Зокрема, йдеться про дитячі та сміттєві майданчики, зупинки громадського транспорту. Це ж стосується і врегулювання питання аварійних погребів.
П'ятий пункт – справедливий рідний край. Маємо прийняти комплексну схему розміщення малих архітектурних форм у місті. Про це багато говорять, проте конкретних результатів не маємо. Крім цього, слід  демонтувати усі незаконні МАФи та ті споруди, які встановили на інженерних мережах, зелених зонах. Окремо наголошую на ліквідації "гаражного буму" у дворах міста.
Звичайно, я йду не сам, а з командою професіоналів та господарників. Вдячний, що мене запросили до лав "Нашого краю". Докладу максимум зусиль, аби ми разом здобули перемогу", – зазначив Андрій Максюта у виступі.

Претиндент в кандидати на посаду міського голови додав, що не треба на когось чекати, аби владнати всі питання в обласному центрі. Свого часу він записував звернення до президента України, але відповіді досі не отримав. Максюта наголосив, це вчергове підтверджує, що "працювати у Кропивницькому – тільки нам".

Як раніше повідомляв РК, 12 вересня у Кропивницькому провели презентацію участі в місцевих виборах обласної та міської партійних організацій "Нашого краю". До заходу долучився співголова партії Сергій Шахов.

Читайте також: Андрій Табалов: Треба багато чого зробити, і разом нам вдасться успішно розбудувати наш край

1502 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.