ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
05.08.2020 | 12:48

У Кропивницькому посилено боротимуться з амброзією

У Кропивницькому посилено боротимуться з амброзією

Технiчний парк комунального пiдприємства "Благоустрiй" мають поповнити п’ятьма новими косарками, а захаращенi амброзiєю земельнi дiлянки орендаторiв i власникiв землi візьмуть на облiк для вжиття жорсткiших адмiнiстративних заходiв. Вiдповiднi доручення надав секретар мiської ради Андрiй Табалов пiд час чергового засiдання робочої групи по координацiї проведення робiт зi знищення амброзiї на територiї Кропивницького.

У нарадi взяли участь iнiцiатор розробки i реалiзацiї мiської програми  боротьби з амброзiєю, депутатка мiської ради Катерина Шамардiна, виконавцi програми-керiвники головного управлiння житлово-комунального господарства мiської ради, сектора екологiї та природоохоронної дiяльностi управлiння земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища мiської ради, КП "Благоустрiй", спецiнспекцiї, представники районних у мiстi рад.

"Важливо скласти чiткий i актуальний список територiй, власники яких порушують правила благоустрою мiста. Я прошу долучитися до його складання керiвникiв КП "Благоустрiй" та спецiнспекцiї. Ми передамо цi списки в управлiння земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища i на розгляд профiльної депутатської комiсiї для адекватного реагування на недобросовiсне господарювання. Крiм того, варто ширше розгорнути iнформацiйну кампанiю з роз’ясненням серед мешканцiв мiста важливостi i правильної органiзацiї боротьби з небезпечною i шкiдливою для екологiї рослиною. Для цього ми передбачили у програмi 20 тисяч гривень, за рахунок яких необхiдно виготовити спецiальнi iнформацiйнi буклети i розповсюдити їх серед кропивничан", – наголосив Андрiй Табалов.

Нині спецiалiсти "Благоустрою" обслуговують зеленi зони Кропивницького площею 184,44 гектара, на яких необхiдно регулярно здiйснювати покiс трави.

"Iз квiтня по липень 2020 року ми викосили 153,2 гектара, з яких карантиннi рослини – амброзiя, займають 13,5 гектара. Дванадцять косарiв щоденно виходять на покiс, але цього недостатньо для оперативного i вчасного реагування на появу амброзiї. Додатковi мотокоси дозволять нам залучити ще мiнiмум трьох фахiвцiв", – директор комунального підприємства Віктор Луценко.

Мiська рада на найближчому своєму сесiйному засiданнi має передбачити кошти у сумi 49,5 тисячі гривень для закупiвлi п'яти мотокос.

161 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.