ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
16.04.2020 | 18:00

У Кропивницькому попрощалися з воїном, захисником, сином i братом Iгорем Вiвчаренком. ФОТО

У Кропивницькому попрощалися з воїном, захисником, сином i братом Iгорем Вiвчаренком. ФОТО

Сьогодні, 16 квітня, у Кропивницькому провели в останню путь вiйськовослужбовця 3-ого окремого полку спецпризначення iменi князя Святослава Хороброго Iгоря Вiвчаренка.

Оператор групи спецiального призначення старший солдат Вiвчаренко Iгор Вiкторович загинув, 14 квiтня, у зонi проведення ООС при виконанні обов’язкiв служби пiд час час проведення занять із вогневої пiдготовки, внаслiдок вибуху мiни в 82-мм у мiнометi.

Єпископ Кропивницький та Голованiвський ПЦУ Марк та протоiєрей Iван Шубин вiдправили панахиду за загиблим у примiщеннi кiмнати бойової слави полку.

“Зараз ми хочемо засвiдчити те, що Iгор був доброю людиною, що у наших серцях вiн залишиться як гiдний громадянин, воїн, захисник, добрий син i добрий брат”, – зауважив єпископ Марк.

Поховали Iгоря Вiвчаренка на Алеї Слави Рiвнянського кладовища.

“Ваша родина воює разом iз нами з перших днiв. Ви всi своїми думками з 14-ого року поруч із нами: i там пiд Iзвариним, i всюди. Сподiваюся, що наша велика родина стане ще ближчою. Iгор був справжнiм воїном, я прошу у вас вибачення i дякую, що виховали такого хлопця”, – наголосив командир полку Олександр Трепак.

Довідково: Iгор Вiвчаренко народився у Коробчиному Новомиргородського району Кiровоградської областi 23 вересня 1996 року. У 2013 роцi закiнчив мiсцеву школу, а у 2017 – здобув ступiнь бакалавра за спецiальнiстю фiзичне виховання, завершивши навчання у КДПУ iм. Винниченка. 1 квiтня 2019 року пiдписав контракт та проходив службу у лавах 3-ого окремого полку спецпризначення на посадi оператора групи спецiального призначення.

У Iгоря залишились батьки, четверо братiв та сестра.

1422 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.