ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
29.11.2019 | 12:34

У Кропивницькому полiцейськi затримали шахраїв із іншої області

У Кропивницькому полiцейськi затримали шахраїв із іншої області

До Кропивницькому вiддiлу полiцiї надiслали повiдомлення вiд 76-рiчної пенсiонерки про те, що невiдомi особи шляхом обману заволодiли її грошима у розмірі понад 30 тисяч гривень. Про це повідомили у поліції Кіровоградщини.

Подiя трапилася вночi. Один iз шахраїв зателефонував мiсцевiй жительцi та, представившися працiвником правоохоронного органу, повiдомив, що її родичка скоїла дорожньо-транспортну пригоду. За вирiшення питання щодо непритягнення жiнки до кримiнальної вiдповiдальностi, запропонував вiддати гроші, на що пенсiонерка погодилася.

«Працiвники патрульної полiцiї та Кропивницького вiддiлу затримали осiб, причетних до скоєння злочину. Ними виявилися ранiше судимi жителi iншої областi, 34 та 44 рокiв. У громадян виявили речовi докази кримiнального правопорушення – кошти потерпiлої», – зауважив начальник Кропивницького вiддiлу полiцiї Андрiй Гудiма.

Осiб затримали у порядку статтi 208 Кримiнального процесуального кодексу України та оголосили про пiдозру у вчиненнi кримiнального правопорушення, передбаченого частиною 2 стаття 190 (шахрайство) Кримiнального кодексу України.

Чоловiкiв перевiряють на причетнiсть до скоєння аналогiчних злочинiв.

146 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.