ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦIЯ
30.11.2019 | 11:17

У Кропивницькому полiцейськi поспiлкувалися з представниками “Сусiдської варти” про безпеку. ФОТО

У Кропивницькому полiцейськi поспiлкувалися з представниками “Сусiдської варти” про безпеку. ФОТО

Учора, 29 листопада, у Кропивницькому правоохоронці обговорили з учасниками проєкту “Сусідська варта” питання безпеки громади. Про це проінформували у секторі комунікації поліції області.

Охоронці права провели зустрiч iз головою та представниками об’єднання спiввласникiв багатоквартирних будинкiв «Злагода-люкс».

Участь у заходi взяли заступник начальника вiддiлу превенцiї Олег Петров, дiльничний офiцер Костянтин Галат, iнспектор з ювенальної превенцiї Дар’я Гнєздiлова та інші.

Полiцейськi звернули увагу присутнiх на профiлактичнi заходи, що проводять у взаємодiї з громадою пiд час всеукраїнської акцiї «16 днiв протидiї насильству».

Правоохоронці говорили з громадянами про безпеку дiтей і дорослих у рiзноманiтних ситуацiях, зокрема щодо дотримання правил дорожнього руху. 

Наприкiнцi зустрiчi мiсцевi жителi отримали вiд працівників поліції тематичнi буклети із корисними порадами та свiтловiдбиваючi елементи, щоб бути видимими на дорозi у темну пору доби.

Довідково: “Сусідська варта” – проєкт, у межах якого згуртовані мешканці будинку чи території у співпраці з поліцейськими та іншими органами державної влади сприяють підвищенню спільної безпеки. Програма функціонує в багатьох країнах світу, як-от США, Канада, Австралія, Естонія тощо.

241 0
НОВИНИНайсвіжіші та найголовніші новини за сьогодні на http://www.ukr.net.

Sinoptik.ua - погода в україні та світі.

KINOafisha.ua - всі фільми в кінотеатрах України.

Базар avtosale.ua - місце, де можна купити найкраще авто.